یادگیری زبان با آهنگ

یادگیری زبان با آهنگ

اگر شما هم طرفدار یادگیری آموزش زبان به ساده ترین شکل ممکن در منزل خود هستید و تنها دوست دارید با موسقی زبان را فرا بگیرید، ما به شما کمک میکنیم تا به ساده ترین شکل ممکن در کوتاه ترین زمان با روشی صحیح به آنچه که میخواهید دست پیدا کنید.

همانطور که میدانید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی بسیار ساده تر و راحت تر هست و همین باعث افزایش سطح لیسنینگ و اسپیکینگ شما میشود که با تمرین میتوانید حتی رایتینگ خود را هم خوب کنید تا به مهارت ها تسلط پیدا کنید.

امروزه مسلط بودن به زبان انگلیسی تو هر زمینه ای میتونه به شما کمک بسیار شایانی کنه. تقریبا میشه گفت که هرکسی زبان انگلیسی بلد نیست از علم زیادی هم برخوردار نیست و بی سواد جلوه داده میشه.

پس شما با پر کردن تایم های خالی خودتان میتوانید به زبان شیرین مورد نظر و علاقه خود مشغول تمرین شوید و زبان مربوطه را فرا گیرید. یادگیری زبان انگلیسی با موسیقی یک راه ساده اما شدنی هست که ما راه صحیح بهره برداری از این موضوع را به شما یاد میدهیم تا به بهترین صورت با موسیقی زبان مورد نظر خود را فرا گیرید. مناسب ترین راه برای فراگیری زبان دوم به کمک موسیقی میباشد.

۱-انتخاب موزیک ویدیو با زیرنویس

شما با انتخاب یک موزیک ویدیو دارای زیر نویس اصلی نه ترجمه میتونید همخوانی را یواش یواش شروع کنید و بعضی از ویدیو ها هستند که با آهنگ همخوانی دارند و بهتر میتوان متن آهنگ را بدون ترجمه درک کرد. شما میتونید برای شروع از آهنگ های کلاسیک قدیمی استفاده کنید.

۲-انتخاب یک آهنگ ملایم

سعی کنید تا جایی که میتونید از رپ و رپر محبوب انگلیسی زبانتون دوری کنید چون تاثیر مثبتی نداره برای شروع البته.

برای شما میبایست ابتدا از آهنگ های بسیار لایت و ملایم و دل نشین که واقعا ساده خوانده میشود استفاده کنید. تا بدون متوقف کردن آهنگ متوجه تمام عبارت ها شوید.

۳-همخوانی با آهنگ

بعد از چندین بار گوش دادن به آهنگ سعی به همخوانی همراه با آهنگ کنید تا متن آهنگ به حافظه بلند مدت شما برسد. شما با این کار میتونید هم آهنگ مورد نظر را حفظ شوید و مهارت شنیداری خود را تقویت میکنید. این بخش را بسیار جدی بگیرید و در هفته ۵-۶ تا آهنگ را حفظ کنید تاثیر مثبتی خواهد داشت پشیمان نمیشوید. نتیجه اش واقعا شما را متعجب میکند.

۴-تکرار آهنگ

یک آهنگ را بارها و بارها گوش کنید و آن را تکرار کنید تا تمام کلمات آهنگ را به درستی متوجه شوید. خود من که زبان مادریم فارسی هست بعضی از آهنگ های فارسی رو با چند بار گوش کردن متوجه میشم خواننده چی میگه. پس به یک بار گوش دادن اکتفا نکنید و بارها آهنگ را تکرار کنید و به خاطر بسپارید. اگر هم یادداشت بردارید که عالی میشه مهارت نوشتاری خود را هم افزایش میدهید.

۵-تنوع در انتخاب آهنگ

تنها در طول روز به یک آهنگ گوش نکنید و روی یک آهنگ متمرکز نشوید چون مغز خسته میشود و باعث زدگی شما از انجام یادگیری از میشود و از دست رفتن اشتیاق را هم به دنبال دارد.

هر هفته ۱۰-۱۵ تا آهنگ با ریتم های شاد و دلنواز را برای خود آرشیو کنید و گوش دهید و از این همه آهنگ تنها روی ۵-۶ تا از آهنگ ها متمرکز شوید و سعی به حفظ کردن آنها کنید.

یادگیری زبان با آهنگ

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم ارسال نظر در پایین این مقاله به ما ارسال کنید

منبع : سنترال فایل

برای یادگیری زبان به روش آنلاین در منزل اینجا رو کلیک کن.

امیدواریم که این مقاله مورد توجه و رضایت شما قرار گرفته باشد.