مجموعه کتاب های English Plus چاپ دانشگاه آکسفورد از طریق تمرین های مکرر و پی در پی به زبان آموزان در هر سطحی کمک می کند تا در انگلیسی پیشرفت کنند. دانلود کتاب ۱ English Plus را می توانید به صورت رایگان از این صفحه انجام دهید.

کتاب ۱ English Plus:

این کتاب با روش های نوین خود به زبان آموزان کمک می کند تا از تمام توانایی های خود برای بالا بردن اعتماد بنفس در راستای صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده کنند.

این مجموعه انعطاف پذیر برای استفاده در کلاس هایی با توانایی و سطوح متفاوت بسیار سودمند است. کتاب English Plus مهارت های ارتباطی زبان آموزان را از طریق رویکرد ساخت یافته و روشمند توسعه می دهد و به آنها کمک می کند تا در هر درس به نتایج فردی دلخواه دست یابند.

دانلود کتاب 1 English Plus

نویسندگان

Ben Wetz, Diana Pye

مشخصات کتاب

مجموعه English Plus دارای ۵ سطح است که شامل سطح starter و ۴ سطح اصلی می باشد .

کتاب سطح starter دارای ۶ بخش می باشد و سطوح دیگر هر کدام دارای ۸ بخش می باشند و به همه مهارت های چهارگانه یعنی Listening, Speaking, Reading, Writing پراخته می شود.

مخاطب کتاب

کتاب های English Plus برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان سنین ۱۲-۱۶ سال می باشد که برای پرورش زبان آموزان و رساندن آن ها به سطوح بالاتر تنظیم و طراحی شده است.

شما می توانید کتاب دانش آموز ۱ English Plus را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کتاب ۱ English Plus:

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود کتابهای English Plus دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.