زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

مجموعه Top Notch یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی منتشر شده است. تا کنون بیش از ۳ میلیون نفر در سرتاسر جهان، زبان انگلیسی را با استفاده از این مجموعه یاد گرفته اند. دانلود کتاب TOP NOTCH 2 را می توانید به صورت رایگان از این صفحه انجام دهید.

کتاب TOP NOTCH:

این کتاب تمرکزش روی هر چهار مهارت خصوصا مهارت شنیداری است که تا گذشته ه­ای نه چندان دور کاملا نادیده گرفته می­شد و مشکلات زیادی را برای زبان آموزان ایجاد می­کرد.

روشهای جدید و متنوع برای درگیر کردن زبان آموزان با موضوع تدریس، قسمتهای مختلف برای تمرین و ارتقا لغت، گرامر و مکالمه از جمله ویژگیهای این مجموعه است.

دانلود کتاب  TOP NOTCH 2

نویسندگان

Joan M Saslow, Allen Ascher

مشخصات کتاب

این مجموعه در کنار سایر کتابهای آموزش مکالمه مثل اینترچنج (Interchange) و تاچستون (Touchstone) و امریکن فایل (American File) توانسته بخوبی توجه مدرسان و زبان آموزان را بخود جلب کند.

مجموعه تاپ ناچ دارای چهار سطح اصلی است که در هر سطح به همراه کتاب اصلی (Course Book) یک کتاب کار (Work Book) و یک یا دو لوح فشرده حاوی فایل­های صوتی و تصویری ارائه می­شود. بعضی از سطوح این کتاب مثل سطح FUNDAMENTAL به دو قسمت A و B نیز تقسیم میشود.

مخاطب کتاب

کتاب های TOP NOTCH برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد که برای پرورش زبان آموزان و رساندن آن ها به سطوح بالاتر تنظیم و طراحی شده است.

شما می توانید ویرایش سوم نسخه دانش آموز کتاب TOP NOTCH 2 را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود کتاب TOP NOTCH 2 :

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود کتابهای TOP NOTCH دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.

حتما این پست را بخوانید   دانلود کتاب (English File (Advanced