مجموعه Top Notch یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی منتشر شده است. تا کنون بیش از ۳ میلیون نفر در سرتاسر جهان، زبان انگلیسی را با استفاده از این مجموعه یاد گرفته اند. دانلود کتاب TOP NOTCH 2 را می توانید به صورت رایگان از این صفحه انجام دهید.

کتاب TOP NOTCH:

این کتاب تمرکزش روی هر چهار مهارت خصوصا مهارت شنیداری است که تا گذشته ه­ای نه چندان دور کاملا نادیده گرفته می­شد و مشکلات زیادی را برای زبان آموزان ایجاد می­کرد.

روشهای جدید و متنوع برای درگیر کردن زبان آموزان با موضوع تدریس، قسمتهای مختلف برای تمرین و ارتقا لغت، گرامر و مکالمه از جمله ویژگیهای این مجموعه است.

دانلود کتاب  TOP NOTCH 2

نویسندگان

Joan M Saslow, Allen Ascher

مشخصات کتاب

این مجموعه در کنار سایر کتابهای آموزش مکالمه مثل اینترچنج (Interchange) و تاچستون (Touchstone) و امریکن فایل (American File) توانسته بخوبی توجه مدرسان و زبان آموزان را بخود جلب کند.

مجموعه تاپ ناچ دارای چهار سطح اصلی است که در هر سطح به همراه کتاب اصلی (Course Book) یک کتاب کار (Work Book) و یک یا دو لوح فشرده حاوی فایل­های صوتی و تصویری ارائه می­شود. بعضی از سطوح این کتاب مثل سطح FUNDAMENTAL به دو قسمت A و B نیز تقسیم میشود.

مخاطب کتاب

کتاب های TOP NOTCH برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد که برای پرورش زبان آموزان و رساندن آن ها به سطوح بالاتر تنظیم و طراحی شده است.

شما می توانید ویرایش سوم نسخه دانش آموز کتاب TOP NOTCH 2 را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود کتاب TOP NOTCH 2 :

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود کتابهای TOP NOTCH دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.