یکی از بهترین روش ها برای اینکه انگلیسی را با لغت یاد بگیرید: Oxford Word Skills Basic و مطالعه گام به گام آن است.

کتاب Oxford Word Skills Basic اولین کتاب آموزش زبان انگلیسی از مجموعه سه تایی انتشارات Oxford Word Skills است که براساس موضوعات متنوع برای تقویت دایره لغات انگلیسی، عبارات کاربردی و دستور زبان واژگانی طراحی شده است.

این کتاب مناسب سطح پایه (basic) است و به زبان آموزانی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند پیشنهاد می شود.

انگلیسی را با لغت یاد بگیرید: Oxford Word Skills Basic

تمرکز این کتاب بر روی تقویت مهارت های مرتبط با یادگیری واژگان جدید است. این کلمه ها در قالب موضوعات جذاب و متنوع ارائه شده اند و کتاب به زبان آموزان فرصت های فراوانی برای تمرین این کلمات و تقویت اعتماد به نفس شان در استفاده از آن ها در مکالمه می دهد.

نویسندگان

Ruth Gairns, Stuart Redman

مشخصات کتاب

مجموعه کتاب‌های Oxford Word Skills در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته طراحی شده و از مهم‌ترین مجموعه‌های آموزش تصویری واژگان زبان انگلیسی به شمار می رود.

هر یک از سطح‌های این مجموعه، شامل هشتاد درس با موضوعات جذاب و متنوع است و در طول کتاب ۲۰۰۰ لغت جدید را آموزش می دهد. این کتاب شامل تلفظ همه‌ی واژگان و تمرین‌های متعدد و متنوع است.

این مجموعه در سال ۲۰۰۹ جایزه‌ی ویژه‌ی اتحادیه‌ی زبان انگلیسی ادینبورگ را از آن خود کرد.

مخاطب کتاب

کتاب Oxford Word Skills Basic برای زبان آموزان سطح مقدماتی طراحی شده است که تازه شروع به یادگیری زبان کرده اند. این کتاب همچنین می تواند مورد استفاده ی مدرسین زبان انگلیسی نیز قرار بگیرد.

شما می توانید نسخه ی پی دی اف این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

اگر این کتاب را به صورت منبع خودآموز در نظر گرفته اید می توانید برای استفاده ی بهتر از آن و ثبت کردن روند پیشرفت تان، فایل های زیر را که خود وبسایت انتشارات Oxford طراحی کرده دانلود کنید:

Vocabulary Calendar | Flash cards | Learning record |Mini-phrasebook

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.