با دانلود کتاب Let’s Go 6 اولین قدم را برای آموزش زبان انگلیسی به کودک دلبندتان بردارید!

میلیون ها کودک سراسر دنیا سال هاست که زبان انگلیسی را با روش قابل اعتماد و موثر مجموعه کتاب Let’s Go یاد می گیرند. می پرسید چگونه؟

کتاب Let’s Go…:

  1. از همان ابتدا و به کمک مکالمه، سوال و تمرین، کودکان را به انگلیسی صحبت کردن تشویق می کند.
  2. هر الگوی زبانی را قدم به قدم آموزش می دهد و آنقدر با تمرین های مختلف آن را تکرار می کند تا هر کودکی احساس کند که می تواند به راحتی انگلیسی یاد بگیرد.
  3. به کمک موسیقی و آوازهای مشهور Carolyn Graham، استعدادهای طبیعی کودکان را به کار می گیرد تا به این ترتیب کودکان کلمات جدید در خاطرشان بماند و روان صحبت کردن را تمرین کنند.
  4. دروس کتاب های Let’s Go سیستماتیک، واضح و بسیار تعاملی هستند طوری که هرکسی دقیقا می داند چه کار باید بکند و هیچ کودکی از فرایند آموزش جا نمی ماند.
دانلود کتاب Let's Go 6

نویسندگان

Ritsuko Nakata, Karen Frazier, Barbara Hoskins, Carolyn Graham

مشخصات کتاب

Let’s Go یک دوره شش سطحی آموزش زبان به کودکان است که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. این مجموعه شامل گفتگو و تمرین پرسش و پاسخ است که کمک می کند کودکان را از همان ابتدا شروع به انگلیسی صحبت کردن کنند. این مجموعه همچنین شامل آواز و موسیقی، بازی های ارتباطی، دروس آوایی و خواندن، آوازهای آوایی سرگرم کننده و آهنگ های طبل برای بهبود تلفظ و آزمون های ارزیابی مانند آزمون تمرینی Cambridge YLE و آزمون های قابل چاپ و قابل ویرایش برای پایان هر درس، میان ترم و نهایی می شود.

مخاطب کتاب

مجموعه شش سطحی Let’s Go مناسب زبان آموزان کودک است که تازه شروع به یادگیری زبان کرده اند. این کتاب می تواند مورد استفاده ی مدرسین زبان انگلیسی برای آموزش به کودکان قرار بگیرد.

شما می توانید ویرایش چهارم نسخه ی دانش آموز این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود کتاب Let’s Go 6 :

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود کتابهای Let’s Go – آموزش انگلیسی کودکان دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.