کتاب Focus on Advanced English: CAE Grammar Practice شامل نکات گرامری و توصیه هایی برای مطالعه بهتر و کارآمدتر زبان انگلیسی است که به زبان آموز کمک می کند از پس مشکلات رایج گرامری برآید. از آنجایی که این کتاب مخصوص آزمون CAE طراحی شده، دارای تمرین هایی آزمون وار است و تست های پیشرفتی که دارد به زبان آموز کمک میکند خود را برای آزمون CAE آماده کند.

آزمون CAE آزمون زبان انگلیسی سطح پیشرفته دانشگاه کمبریج Certificate in Advanced English است که توسط بخش آزمایش و ارزیابی زبانی دانشگاه کمبریج برای ارزیابی افراد دارای سطح پیشرفته (C1) طراحی شده است. مدرک این آزمون به طور معمول قابل ارائه به دانشگاه ، محل کار و یا سازمان مهاجرت است.

همانند  آزمون FCE  و CPE، آزمون CAE بر اساس توانایی های اجتماعی-شناختی بررسی می شود و میزان قدرت زبانی فرد در موقعیت های روزمره را می سنجد. سطح آزمون بر اساس مرجع مشترک اروپایی یادگیری زبان (CEFR) سطح پیشرفته ی C1 است.

این کتاب برای افرادی که تنها قصد تقویت دانش گرامری خود را دارند نیز مفید می باشد.

کتاب Focus on Advanced English: CAE Grammar Practice

نویسنده

Richard Walton

محتوای کتاب

  • ۱۵ سرفصل با مدخل های مرتبط، مانند Use Your Head که به توضیح مهارتهای استفاده از دیکشنری، افعال چندبخشی، پیشوند و پسوندها، و ساختار کلمه ها می پردازد.
  • ۴ آزمون پیشرفت در پایان هر ۴ فصل
  • آزمون های شبیه سازی شده CAE در پایان کتاب
  • کلید سوالات

مخاطب کتاب

کتاب Focus on Advanced English: CAE Grammar Practice هم برای زبان آموزانی است که قصد دارند در آزمون CAE دانشگاه کمبریج شرکت کنند و هم زبان آموزان سطح پیشرفته که تمایل دارند مهارت گرامری خود را بسنجند و بهبود بخشند.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.