کتاب English Vocabulary in Use Upper-Intermediate Book with Answers ، کتابی جامع برای تقویت دایره لغات انگلیسی است. این کتاب حاوی درس هایی با موضوع مشخص هست که ابتدا به آموزش کلمات جدید می پردازد و سپس بعد از درس آزمون های کوچک جهت بکار گیری کلمات در اختیار زبان آموز قرار میدهد.

کلمات این کتاب بر اساس تحقیق دانشگاه کمبریج در مورد چگونگی تقویت Speaking و Writing انتخاب شده، پس می توانید در مورد تاثیر آنچه یاد می گیرید اطمینان داشته باشید. این کتاب با فصل های متفاوت و موضوعات مختلف، یادگیری واژگان را سرعت میبخشد و با تمرین شخصی و کلید پاسخ آسان، می توانید دانش انگلیسی خود را بهبود ببخشید.

منتشرکننده:

Cambridge University Press; 4 edition (2017)

ویژگی های اصلی کتاب:

  • تمریناتی بعد از هر درس برای به یاد ماندن کلمات و نحوه کاربرد آن ها
  • مثال های فراوان
  • فصل بندی شده
  • دارای کلید پاسخ

مخاطب کتاب:

کتاب English Vocabulary in Use Upper-Intermediate Book with Answers را می توان هم به عنوان کتاب کمکی-آموزشی در کلاس های آموزش زبان به کار برد و هم به عنوان کتاب خود-آموز برای زبان آموزانی که مایلند دانش لغوی خود را تقویت کنند و همچنین برای کسانی که قصد آزمون دادن دارند منبع بسیار خوبی برای تقویت speaking و writing میباشد.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.