کتاب English Vocabulary in Use Pre-Intermediate Intermediate از سری کتاب های آموزش لغات انگلیسی دانشگاه کمبریج است که برای سطح pre-intermediate و intermediate در نظر گرفته شده است.

این کتاب شامل تمام لغاتی است که برای مکالمه انگلیسی به آن نیاز خواهید داشت. هر لغت با توضیحات و تمریناتی برای زبان آموزان سطح B1 انگلیسی همراه است. کلمات هر ۱۰۰ درس این کتاب بر اساس تحقیقات دانشگاه کمبریج در مورد نحوه ی صحبت کردن و نوشتن زبان انگلیسی انتخاب شده که به شما این اطمینان خاطر را میدهد که با یاد گرفتن این کلمه ها توانایی مکالمه انگلیسی خود را بهبود می بخشید.

این کتاب با فصل های متفاوت و موضوعات مختلف، یادگیری واژگان را سرعت میبخشد و با تمرین شخصی و کلید پاسخ آسان، می توانید به راحتی انگلیسی یاد بگیرید.

کتاب English Vocabulary in Use. Pre-Intermediate and Intermediate

نویسنده

Stuart Redman

محتوای کتاب

  • ۱۰۰ فصل مختلف
  • توضیح روش های کارآمد برای استفاده از کتاب و دیکشنری
  • توضیح کامل کلمات به همراه تصاویر و تمرین
  • کلید پاسخ هر فصل در انتهای کتاب

مخاطب کتاب

کتاب English Vocabulary in Use Pre-Intermediate Intermediate را می توان هم به عنوان کتاب کمکی-آموزشی در کلاس های آموزش زبان به کار برد و هم به عنوان کتاب خود-آموز برای زبان آموزانی که مایلند دانش لغوی خود را تقویت کنند و همچنین برای کسانی که قصد آزمون دادن دارند منبع بسیار خوبی برای تقویت speaking و writing میباشد.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.