کتاب English Idioms: Exercises on Idioms (اصطلاحات انگلیسی: تمرین اصطلاحات) یکی از دو کتاب تمرینی است که در سری English Idioms توسط Seidl و McMordie نوشته و به چاپ رسیده است. این نسخه ی اصلاح شده و به روز شده ی نسخه ی ۱۹۸۲ است. مخاطب این کتاب زبان آموزان گروه سنی نوجوان و بزرگسال است که می خواهند دانش خود را از اصطلاحات روزمره و رایج زبان انگلیسی افزایش داده و مهارت استفاده از این اصطلاحات را در انگلیسی محاوره بالا ببرند. این کتاب مناسب تمام زبان آموزان سطح متوسط (intermediate) تا سطوح بالاتر است. می توانید از این کتاب به عنوان اولین کتاب آشنایی با اصطلاحات انگلیسی یا تمرین اصطلاحاتی که تا کنون یاد گرفته اید، کمک بگیرید.

دانلود کتاب English Idioms: Exercises on Idioms

نویسنده:

Jennifer Seidl

محتوای کتاب:

این کتاب شامل ۱۲۵ تمرین مختلف از تمام انواع و اقسام اصطلاحات زبان انگلیسی است. بیش از ۸۰۰ اصطلاح رایج زبان انگلیسی در این کتاب معرفی شده و در قالب چندین تمرین و سوال متنوع قرار گرفته تا بتوانید از آنها به درستی و راحتی در مکالمه ی خود استفاده کنید. این کتاب همچنین شامل تصاویری است که مفهوم هر اصطلاح را واضح تر بیان می‌کند.

مخاطب کتاب:

کتاب English Idioms: Exercises on Idioms را می توان هم به عنوان کتاب کمکی-آموزشی در کلاس های آموزش زبان به کار برد و هم به عنوان کتاب خود-آموز برای زبان آموزانی که مایلند دانش خود از اصطلاحات انگلیسی را تقویت کنند.  

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.