کتاب English Grammar for the Utterly Confused یک راهنمای دستور زبان بسیار کاربرپسند و کاربردی هست که بخاطر سبک شوخ طبع نویسنده آن، بسیار محبوب شده است. این کتاب، دستور زبان انگلیسی را در یک فرمت آسان توضیح داده تا زبان آموزان با سرعت و راحتی بیشتری با نکات گرامری ارتباط برقرار کنند.

یک نسل پیش، سیستم مدارس دولتی ایالات متحده دستورالعمل رسمی را برای آموزش گرامر زبان انگلیسی متوقف کرد و به همین ترتیب دانش آموزان و متخصصانی دستور العمل های زیادی ایجاد کردند که به طور ناچیز در مهارت های نوشتاری و زبانی کمک حال زبان آموزان باشند.

این کتاب راهنما که دارای ۲۵۶ صفحه است، می تواند برای زبان آموزانی که در سطح elementary هستند گرفته تا متخصصانی که مقالات مهم و علمی می‌نویسند، کارآمد باشد و گرامر را به راحتی و ماهرانه به آن ها آموزش دهد.

یادگیری گرامر زبان انگلیسی، یک بار و برای همیشه! این کتاب راهنما به همه خوانندگان کمک می کند تا توانایی صحبت کردن و نوشتن را با مهارت ، صحیح و با اطمینان داشته باشند.

دانلود کتاب English Grammar for the Utterly Confused

نویسنده:

McGraw-Hill Education

ویژگی های اصلی کتاب:

  • تمریناتی برای تقویت مهارت رایتینگ نوشتن
  • توضیحات روشن درباره مفاهیم پیچیده
  • بیش از ۲۰۰ تمرین و نمونه حل شده
  • آزمون بعد هر فصل

مخاطب کتاب:

کتاب English Grammar for the Utterly Confused را می توان هم به عنوان کتاب کمکی-آموزشی در کلاس های آموزش زبان به کار برد و هم به عنوان کتاب خود-آموز برای زبان آموزانی که مایلند دانش گرامری خود را تقویت کنند.  

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.