کتاب English Brainstormers: Ready-to-use Games and Activities از سری کتاب های آموزشی جذاب برای اساتید زبان انگلیسی است که دوست دارند زبان انگلیسی را به کمک بازی و فعالیت های سرگرم کننده به زبان آموزان سطح متوسط آموزش دهند.

در این کتاب مجموعه ای بی نظیر از بیش از ۱۸۰ فعالیت پر کاربرد و سرگرم کننده وجود دارد که به مهارت های لازم برای زبان آموزان برای شرکت در آزمون های مختلف کمک می کند. این فعالیت ها یادگیری را لذت بخش تر و هیجان انگیزتر می کند در عین حال کل برنامه درسی انگلیسی مانند گرامر، واژگان، مهارت نوشتن، ادبیات، و تفکر منتقدانه را شامل می شود.

این کتاب با فصل های متفاوت و موضوعات مختلف، یادگیری واژگان را سرعت میبخشد و با تمرین شخصی و کلید پاسخ آسان، می توانید به راحتی انگلیسی یاد بگیرید.

کتاب English Brainstormers: Ready-to-use Games and Activities That Make Language Skills Fun to Learn

نویسنده

Jack Umstatter

محتوای کتاب

  • فعالیت ها در قالب بزرگ مارپیچی ۸-۱ / ۴ “x 11” طراحی شدن که برای چاپ شدن مناسب هستند.
  • فعالیت هایی در زمینه داستان نویسی، تحلیل ادبی، ریشه کلمات و … از این تمریناتی هستند که می توان برای معرفی مباحث جدید، مهارتهای مرور، به صورت کامل به عنوان تکلیف استفاده کرد.
  • دارای انواع بازی های مهیج مانند جدول کلمات متقاطع ، جستجوی کلمات، کلمات به هم ریخته، مربع های جادویی ، رمزنگاری ها و کلمات بازی

مخاطب کتاب

کتاب English Brainstormers: Ready-to-use Games and Activities That Make Language Skills Fun to Learn مناسب اساتید زبان است که مایلند زبان انگلیسی را به کمک بازی و فعالیت های سرگرم کننده به زبان آموزان سطح متوسط آموزش دهند.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.