کتاب Compelling Conversations با عنوان کامل Compelling Conversations: Questions and Quotations on Timeless Topics (سوالات و نقل قول با موضوعات همیشه تازه برای یک مکالمه درگیر کننده) برای زبان آموزان سطح پیشرفته (Advanced) طراحی شده و به آن ها کمک میکند مهارت های مکالمه به زبان انگلیسی و روان صحبت کردن را با به اشتراک گذاری تجربه ها و بحث درمورد نقل قول ها و ضرب المثل ، تقویت کنند.

این کتاب همچنین مهارت های تفکر انتقادی (critical thinking) را افزایش میدهد و به تقویت مهارت صحبت کردن در هر موقعیتی، به ویژه در محیط دانشگاه، کمک میکند.

کتاب Compelling Conversations در کلاس های آموزش زبان بیش از ۴۰ کشور تدریس شده، توسط مجله‌ی English Teaching Professional توصیه شده و مورد تحسین هزاران زبان آموز سراسر دنیا قرار گرفته است.

کتاب Compelling Conversations Questions

نویسندگان

Eric H. Roth, Toni Aberson

محتوای کتاب

  • ۴۵ فصل موضوعی
  • بیش از ۱۴۰۰ سوال برای مکالمه
  • ۵۰۰ لغت انگلیسی
  • ۲۵۰ ضرب المثل و اصطلاح آمریکایی
  • ۵۰۰ نقل قول

مخاطب کتاب

کتاب Compelling Conversations هم برای دوره ی زبان انگلیسی بزرگسالان طراحی شده و هم برای زبان آموزان دوره ی فشرده و پیشرفته ی زبان انگلیسی. استاید محترم زبان انگلیسی می توانند از این کتاب در کلاس مکالمه زبان یا بحث آزاد برای ایجاد موقعیت های جذاب و درگیرکننده برای بحث و گفتگو استفاده کنند.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.