کتاب Business Vocabulary in Use – Intermediate with Answers برای زبان آموزان سطح متوسط (intermediate) و متوسط رو به بالا (upper intermediate) نوشته شده که می خواهند دایره ی واژگان انگلیسی مربوط به کسب و کار خود را افزایش دهند. این کتاب هم مخصوص کسانی است که می خواهند قبل از شروع به کار، انگلیسی یاد بگیرند و هم مخصوص کسانی است که در حین کار می خواهند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و از طریق انگلیسی کسب و کار خود را رونق ببخشند.

این کتاب، در کنار تقویت دایره لغات مربوط به کسب و کار، کمک می کند تا زبان مورد نیاز برای کسب مهارت های مهم ارتباط کاری را هم یاد بگیرید.

دانلود کتاب Business Vocabulary in Use - Intermediate with Answers

نویسنده:

Bill Mascull

محتوای کتاب:

این کتاب شامل ۶۶ درس دو صفحه ای است. ۴۶ درس اول کتاب موضوع محور هستند و نگاهی به لغات مرتبط با افراد، سازمان ها، تولید، بازاریابی، امور مالی و اقتصاد کاری دارند.

۲۰ درس بعدی کتاب روی زبان مهارت هایی که در کسب و کار به آن نیاز دارید متمرکز شده است. مهارت هایی برای ارائه کردن، شرکت در جلسات، پاسخ گویی به تماس های تلفنی و انجام مذاکره های کاری.

صفحه ی سمت چپ هر درس به توضیح کلمات و عبارات جدید می پردازد و صفحه ی سمت راست این امکان را به شما می دهد تا میزان فهم خود از این کلمه ها را بسنجید و در یک سری تمرین و سوال آن ها را به کار برید.

جواب تمام سوال ها هم در انتهای کتاب آمده است. بعضی از سوال ها تنها یک جواب درست دارند اما بعضی دیگر سوالاتی هستند که در مورد خودتان و کسب و کارتان پرسیده می شوند.

مخاطب کتاب:

می توانید کتاب Business Vocabulary in Use Intermediate را به صورت خود-آموز یا به همراه یک معلم سر کلاس خصوصی یا گروهی مطالعه کنید.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.