سری کتاب های American English File  مجموعه ای شش جلدی و از انتشارات آکسفورد است که جزو بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به بزرگسالان است و در حال حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در دنیا از جمله ایران تدریس می شود. کتاب American English File 1 دومین جلد از این مجموعه و مناسب زبان آموزان سطح مقدماتی است. شما می توانید برای دانلود رایگان ویرایش سوم American English File 1 از لینک های انتهای این مقاله استفاده کنید.

دانلود رایگان ویرایش سوم American English File 1

هر جلد از مجموعه American English File متناسب با سطح زبان آموزان و دارای ۱۰-۱۲ درس است. تمرکز اصلی هر درس روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ قرار گرفته است و به طور ویژه در این کتاب به مهارت مکالمه (speaking) پرداخته شده است. البته سه مهارت شنیداری (listening)، نوشتاری (writing) و درک مطلب (reading) هم در کنار مکالمه تدریس و تقویت می شود.

سری شش جلدی American English File از سطح starter (پایه) شروع و تا سطح ۵ (Advanced) ادامه دارد. این کتاب همراه با فایل های صوتی، کتاب کار، کتاب معلم و ویدیوهای کوتاه آموزشی ارائه می شود.

برای دانلود رایگان ویرایش سوم American English File 1 از سایت آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی ۲۴talk می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کتاب کار ویرایش سوم American English File 1 :

مجموعه کامل American English File ویرایش دوم به همراه فایل های صوتی آن ها را نیز می توانید از سایت آکادمی ۲۴talk به رایگان دانلود کنید.

برای دانلود رایگان مجموعه کامل English File – ویرایش سوم نیز از مقاله ی دانلود رایگان مجموعه کامل English File دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.