زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

سری کتاب های American English File  مجموعه ای شش جلدی و از انتشارات آکسفورد است که جزو بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به بزرگسالان است و در حال حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در دنیا از جمله ایران تدریس می شود. کتاب American English File 5 ششمین و آخرین جلد از این مجموعه و مناسب زبان آموزان سطح Advanced است.

کتاب American English File 5

هر جلد از مجموعه American English File متناسب با سطح زبان آموزان و دارای ۱۰-۱۲ درس است. تمرکز اصلی هر درس روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ قرار گرفته است و به طور ویژه در این کتاب به مهارت مکالمه (speaking) پرداخته شده است. البته سه مهارت شنیداری (listening)، نوشتاری (writing) و درک مطلب (reading) هم در کنار مکالمه تدریس و تقویت می شود.

سری شش جلدی American English File از سطح starter (مقدماتی) شروع و تا سطح ۵ (Advanced) ادامه دارد. این کتاب همراه با فایل های صوتی، کتاب کار، کتاب معلم و ویدیوهای کوتاه آموزشی ارائه می شود.

ویرایش دوم کتاب American English File 5 را می توانید به رایگان از سایت آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی ۲۴talk دانلود کنید.

دانلود فایل های صوتی کتاب :

برای دانلود جلد قبلی این مجموعه از صفحه ی دانلود کتاب American English File 4 دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.

حتما این پست را بخوانید   Check Your English Vocabulary for Living in the UK دانلود کتاب