سری کتاب های American English File  مجموعه ای شش جلدی و از انتشارات آکسفورد است که جزو بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی آمریکایی به بزرگسالان است و در حال حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در دنیا از جمله ایران تدریس می شود. کتاب American English File 2 سومین جلد از این مجموعه و مناسب زبان آموزان سطح pre-intermediate است.

کتاب American English File 2

هر جلد از مجموعه American English File متناسب با سطح زبان آموزان و دارای ۱۰-۱۲ درس است. تمرکز اصلی هر درس روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ قرار گرفته است و به طور ویژه در این کتاب به مهارت مکالمه (speaking) پرداخته شده است. البته سه مهارت شنیداری (listening)، نوشتاری (writing) و درک مطلب (reading) هم در کنار مکالمه تدریس و تقویت می شود.

سری شش جلدی American English File از سطح starter (مقدماتی) شروع و تا سطح ۵ (Advanced) ادامه دارد. این کتاب همراه با فایل های صوتی، کتاب کار، کتاب معلم و ویدیوهای کوتاه آموزشی ارائه می شود.

ویرایش دوم کتاب American English File 2 را می توانید به رایگان از سایت آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی ۲۴talk دانلود کنید.

دانلود فایل های صوتی کتاب :

برای دانلود جلدهای قبلی این مجموعه از صفحه ی دانلود کتاب American English File Starter و دانلود کتاب American English File 1 دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.