اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی  (idiom) با اعضای بدن

اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی (idiom) با اعضای بدن

اگه یادتون باشه تو ویدیوهای قبلی مربوط به اصطلاحات زبان انگلیسی(idioms) درمورد اینکه اصطلاحات چی هستن و چرا یادگیری شون هم جذابه هم سخت و هم ضروری صحبت کردیم. اصطلاحات یا همون idioms عباراتی هستن که معنیشون رو نمیشه از معنی تک تک کلمه‌های سازنده ش فهمید برای همین شاید یادگیری‌شون به نظر سخت بیاد. اما در کنارش، اصطلاحات در زبان انگلیسی، مخصوصا در مکالمه، خیلی رایجه و حتما شما هم تو فیلم و سریال‌های انگلیسی زیاد باهاشون برخورد داشتین، پس یادگیریش برای اینکه بتونی هم خوب انگلیسی متوجه بشی هم خوب انگلیسی حرف بزنی ضروریه. از طرفی، یادگرفتن اصطلاحات و استفاده ازشون در مکالمه میتونه خیلی هم جذاب باشه!
راجع به idiom دونستن دوتا چیز میتونه خیلی بهت کمک کنه: اول اینکه بعضی از اصطلاحات از بقیه پرکاربردترن و دوم اینکه اصطلاحت رو میشه براساس موضوع دسته بندی کرد.
خب دونستن این دو تا نکته بهت کمک میکنه که راحت تر idiom  یاد بگیری. قدم اول اینه که بری سراغ اصطلاحات پرکاربردتر. لازم نیست هرچی idiom تو زبان انگلیسی هست رو بلد باشی! خیلی هاش رو حتی خود انگلیسی زبان ها هم شاید ندونن اینقدر که استفاده نشده! قدم دوم اینه که اصطلاحاتی که راجع به یه موضوع خاص هستن رو در کنار هم یاد بگیری. این دسته بندی خیلی بهت کمک میکنه تا چیزایی که جدید یاد گرفتی رو راحت تر به خاطر بیاری.
خب این ویدیو اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی (idiom) با اعضای بدن که امروز براتون آماده کردیم این دو مورد رو داره: یه لیست از اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی که همشون تو دسته بندی کلمات مرتبط با اعضای بدن قرار دارن. اصطلاحاتی مثل “pain in the neck” یا “play it by the ear”. ویدیو اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی (idiom) با اعضای بدن  رو تماشا کن تا با این مدل اصطلاحات آشنا بشی و بتونی از این به بعد موقع مکالمه ازشون استفاده کنی و به دوستات پز بدی!

در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از یادگیری زبان انگلیسی را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.

منبع: youtube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *