مردم سراسر جهان با زبان های مختلفی صحبت می کنند و علاقه‌مند به یادگیری زبان های دیگر هستند. پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که کلاس های حضوری رفته رفته حذف شده و جای خود را به آموزش های آنلاین و نرم افزار های آموزش زبان بدهند و در چند مرحله کوتاه و تنها در خانه به آسانی دیگر زبان ها را یاد بگیرم . در این مقاله ۱۰ نرم افزار برتر آموزش زبان را به شما معرفی می‌کنیم .

10 نرم افزار برتر آموزش زبان

نرم افزار دولینگو


از ویژگی های این نرم افزار زبان می توان به رایگان بودن و نداشتن هیچگونه تبلیغات اشاره کرد. این نرم افزار شامل ۲۴ زبان دنیا است . هدف این نرم افزار تشویق شما به صرف کردن دقایقی از روز برای یادگیری زبان به صورت بازی و سرگرمی است. دروس مختلف بر اساس سطح و موضوع طبقه بندی شده است که با گذراندن هر درس دروس بعدی بازخواهد شد.
امکانات دیگر این نرم افزار :
☻ تالار گفت و گو برای تعامل زبان آموزان
☻می توانید واژه هایی که تا به حال ساخته اید را ذخیره کنید
☻دارا بودن داستان هایی در سطوح مختلف برای یادگیری بیشتر
☻امکان مشاهده پیشرفت و سطح فعالیت را به شما می دهد .

نرم افزار memrise

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


این نرم افزار علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی شما مباحثی در زمینه تاریخ , هوا , فضا ,جغرافیا و ….. را نیز ارائه می دهد که اگر شما جز این دسته هستید برایتان مفید خواهد بود .
بیش از ۱۰۰ زبان دنیا را پشتیبانی می کند این نرم افزار وجه اشتراک زیادی با نرم افزار های مشابه خود دارد که از تصویر و صوت و …. استفاده می‌کنند اما memrise تمرکز بیشتری را برای افزایش دامنه لغات قرار داده است .

نرم افزار language drop

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


برترین نرم افزار سال ۲۰۱۸ از طرف google play شناخته شد اما چرا به این برتری رسیده است ؟
رابط کاربری خوب که با استفاده از تصاویر و رنگ ها و شلوغ نکردن صحفه پس زمینه استفاده شده که هم کار کردن با ان را راحت کرده و هم مخاطب از کارکردن با آن خسته نمی شود
با استفاده از این نرم افزارمی توانید دایره لغات خود را افزایش دهید. آموزش دستورات و قواعد گرامری دارد و این نرم افزار به ۲ لهجه بریتیش و آمریکایی صحبت می کند .

نرم افزار babble

10 نرم افزار برتر آموزش زبان

محوریت آموزش این نرم افزار زبان بر اساس آموزش های کوتاه می باشد که با صرف روزی ۵ الی ۱۰ دقیقه در یک روز می توانید نیاز خود را در زمینه یادگیری زبان برطرف نمایید . میزان توانایی در زبان شما مهم نیست و همه چیز را به صورت پایه و اساسی یاد خواهید گرفت .
از مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
☻آموزش تعاملی ۱۴ زبان دنیا
☻آموزش برای افراد مبتدی وپیشرفته
☻تمرین‌های شنیداری,گرامر , صحبت کردن و …….
☻یادگیری لغات در موضوعات گوناگون
☻مرور کلمات برای ثبت در حافظه

نرم افزار tandem

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


روش متفاوتی نسبت به دیگر نرم افزارها دارد که محیطی مثل نرم افزارهای چت به شما می دهد.
از مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :
☻رایگان بودن
☻یادگیری اصلاحات رایج و غیر رسمی
☻امکان طرح یک موضوع و بحث ازاد
☻ امکان دسترسی به معلم های خصوصی حرفه ای

نرم افزار learn it

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


از ویژگی مهم این نرم افزار می توان به آموزش صوتی و متنی و گرامراشاره کرد.
یادگیری در این نرم افزار بسیار جذاب بوده و به خاطر سپردن کلمات که با نمایش دادن فلش کارتی که همراه با عکس و املا انگلیسی و فارسی کلمه است باعث جذابیت آن شده است. گرامر را با استفاده از گوینده‌ی فارسی زبان فرا می‌گیرید که باعث آسان‌تر شدن یادگیری گرامر انگلیسی شده است .
به صورت مداوم این نرم افزار به روز شده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود
مزایای این نرم افزار :
☻دسته بندی اموزش‌ها از مبتدی تا پیشرفته
☻وجود یک یا چند ازمون متنوع

نرم افزار hello talk

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


شما با افراد بومی به صورت انلاین گفت و گو می کنید و گفتار و نوشتار شما در حین چت کردن که یا به صورت متنی یا صوتی می باشد صورت میگیرد. نه استادی وجود دارد و نه مشقی .
دارای امکانات آموزش مثل ترجمه زبان و اصلاح گرامری و تبدیل متن به گفتار و تقویت نوشتار و مکالمه می باشد . فقط از طریق ارتباط با افراد شما زبان خود را تقویت می‌کنید.

نرم افزارcasco

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


در این نرم افزار به موضوع مکالمه پرداخته می شود . با استفاده از منابع آکسفورد و نظارت اساتید مجرب زبان انگلیسی تهیه شده و هدف آن تقویت مکالمه می باشد .
کار ساده ای است، می توانید به تنهایی بخوانید,گوش بدهید و بیشتر بنویسید و در نتیجه دانسته هایتان افزایش پیدا می کند

نرم افزار rosetta stone

این نرم افزار برای کسانی که قصد یادگیری زبان از پایه صفر را دارند مناسب است و قدرتمند ترین و کامل ترین نرم افزار اموزشی می باشد که با نحوه اموزش خود ان را به روش زبان مادری یاد خواهید گرفت و از تصاویر مثل فلش کارت‌ها به عبارات و کلمات معنا می بخشد و مثال‌هایی که می‌زند واقعی و روزمره هستند که به درک بهتر کمک می کند و امکان انتخاب محیط کاملا فارسی را در اختیار شما می گذارد .

نرم افزار چکامه

10 نرم افزار برتر آموزش زبان


چکامه یکی از ۱۰ نرم افزار برتر آموزش زبان است که لذت گوش دادن به موسیقی را با اموزش همراه کرده است. با استفاده از این ویژگی می توانید مهارت شنیداری خود در زبان انگلیسی را بالا ببرید و به هر موسیقی و فیلمی به راحتی گوش کنید و لذت ببرید.
این نرم افزار سطوح مختلفی دارد که برای افراد مختلف در سطوح مبتدی و حرفه ای خوانندگانی برتر با لهجه های امریکایی و انگلیسی استفاده کرده است. با استفاده از جادوی موسیقی به ذهن سپردن لغات کاربردی راحت تر خواهد شد و نحوه صحیح تلفظ آن را هم نیز یاد خواهید گرفت .
علاوه بر بخش موسیقی از بخش مکالمات هم می توانید استفاده کنید که باعث افزایش دایره لغات شما می شود . مزایای این نرم افزار :
☻یادگیری همراه با لذت و سرگرمی
☻ تقویت مهارت های شنیداری
☻یادگیری بهتر به علت تکرار کلمات و اهنگین بودن آن
☻تقویت تلفظ

یادگیری زبان انگلیسی پر از هیجان و کشف دنیای جدید است پس از آن غافل نشوید.