درباره کلاس

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی  24Talk همه مزیت های کلاس های حضوری رو داره . مزایایی مثل استفاده از کتاب های  معتبر آموزش زبان انگلیسی و دسترسی مستقیم به استاد به تعداد دفعات دلخواه در طول هفته. علاوه بر این موارد، کلاس های 24Talk دارای ویژگی های خاصی  هستند مثل  امکان دسترسی به کلاس از هر مکانی تنها با اتصال به اینترنت، امکان انتخاب استاد دلخواه بر اساس رتبه بندی های موجود، امکان ارتباط غیرهمزمان با استاد در خارج از زمان کلاس برای تحویل و بررسی تکالیف، سرعت یادگیری بیشتر به دلیل استفاده از متد آموزشی جدید و عدم فرسایشی بودن فرآیند آموزش زبان انگلیسی.

روش آموزش زبان انگلیسی در  24Talk مبتنی به مکالمه هست به این صورت که با تاکید به  مهارت های گفتاری و شنیداری، همزمان سایر مهارت های زبان  انگلیسی  نیز تقویت میشن. زبان آموزان  پس از انجام تعیین سطح توسط کارشناس آموزشی مرکز، می تونن دوره ی  مناسب رو براساس نیازهای زبانیشون  انتخاب کنن  و توکلاس ها شرکت کنن . سطوح ارائه شده در24Talk   کاملا منطبق به معیارها و استاندردهای جهانی و چارت CEFR هستن که به زبان آموز این امکان رو میده  تا در هر مرحله از آموزش به خوبی توانایی های زبانی خودشونو بشناسن.

 

هر ترم آموزشی در 24Talk، شامل دوازده (12) جلسه کلاس خصوصی پنجاه (50) دقیقه ای هست. برای استفاده از این تعداد جلسات، صرف نظر از سطحتون، تنها مبلغ 300 هزار تومان (برای هر ترم نه هر ماه)هزینه می کنید. اینکه چند جلسه در هفته کلاس داشته باشید هم از جمله مواردیه که انتخابش با خودتونه.

یک حساب سرانگشتی ساده نشون میده که این مبلغ، در مقایسه با کلاس های خصوصی و حضوری، خیلی مقرون بصرفه هست. خصوصا اینکه، علاوه بر خصوصی بودن کلاس ها، میزان قابل توجهی در هزینه و زمان رفت و آمدتون صرفه جویی میشه.

 

هر سوالی دارید، با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید و همچنین خودتون کیفیت کار ما رو با شرکت در جلسه تعیین سطح و کلاس رایگان ببینید.

مراحل ثبت نام :

1.رزرو یا انجام تعیین سطح

2.نصب برنامه اسکایپ(لینک نصب در صفحه تماس باما).

* جستجوی ID آموزشگاه در اسکایپ:        980391_ info 

3.انجام تعیین سطح در ساعت رزرو شده. 

4.شرکت در کلاس رایگان(اختیاری ).

5.ثبت نام و شروع کلاس ها.

درصورت بروز هرگونه مشکل از بخش پشتیبانی آنلاین یا سوال داشبورد با ما در تماس باشید.

 

                                                                                                                                                                                 موفق باشید