راهنما

24Talk چگونه کار میکند؟

1

ثبت نام سریع

کافیه با مراجعه به وبسایت ما بر روی گزینه شروع کنید در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید و تنها با ورود شماره تلفن همراهتون در موسسه 24Talk عضو بشین.

2

انتخاب زمان تعیین سطح و کلاس رایگان

در مرحله بعد، به راحتی زمانی که دوست دارین ازتون تعیین سطح رایگان گرفته شه رو انتخاب کنید ،بعد از اون پشتیبانی باهاتون تماس میگیره و موارد لازم رو باهاتون چک میکنه، تازه ،شما میتونید کلاس رایگان خودتون رو هم در ساعت دلخواه رزرو کنید.

3

ثبت نام دوره آنلاین مورد نظر

با مشخص شدن سطح واقعیتون، میتونین زمان کلاس و استاد مورد نظرتون رو انتخاب کنین و فرآیند یادگیری رو شروع کنید.

 

کافیه به سایت ما سر بزنی و یه بازدید از اساتید و دوره ها داشته باشی. برای شروع، ما به شما یک جلسه رایگان هدیه می دیم تا با سبک کار آشنا بشی. اما قبلش باید در تعیین سطح و مشاوره شرکت کنی، البته جای نگرانی نیست چون اون هم رایگانه. اگه از این تجربه لذت بردی می تونی جلو بری و یک دوره رو ثبت نام کنی. برای ثبت نام هم میتونی از بین اساتید پیشنهادی، استاد دلخواه خودت رو انتخاب کنی. هر استاد یه پروفایل داره که می تونی با مراجعه به اون فیلم معرفی رو ببینی و همه مشخصات استاد و نظرات بقیه رو خودت بررسی کنی. در تمام این مراحل یک پشتیبان در کنار شماست.

پس از انتخاب استاد و انجام ثبت نام نهایی، راس ساعت  هایی که خودت انتخاب کردی استادت  از طریق نرم افزار Skype باهات تماس میگیره و کلاست شروع میشه. البته یک بخش هوشمندی تو سایت تعبیه شده که زمان تشکیل کلاس رو بهت یادآوری می کنه. سیستم آموزش بر اساس مهارت مکالمه پایه گذاری شده و در مسیر یادگیری از کتاب های بسیار معتبر تو عرصه آموزش زبان استفاده میشه.

 

 

روش های ثبت نام:

روش اول

میتونی خودت از طریق سایت به راحتی ثبت نام کنی.

روش دوم

میتونی از طریق ربات تلگرام هم مراحل ثبت نام رو یکی یکی به اتمام برسونی.

ID ربات در اینستاگرام، سایت و از طریق کد QR در دسترسه.

روش سوم

با شماره های ما تماس بگیری و مراحل ثبت نام رو به کارشناس ما بسپاری.