درباره ما

24Talk اولین آموزشگاه زبان آنلاینه که بالاترین سطح کیفی استاندارد رو در بخش آموزشی و پشتیبانی داره. 

روش ما در 24Talk بر پایه کار گروهی بنا شده. ما به مهارت تیممون اعتقاد داریم، تمامی اعضای 24Talk گزینش شدن و پس ازگذروندن دوره های آموزشی معین به خانواده ما اضافه شدن.

24Talk یک آموزشگاه اینترنتی و آنلاینه که در اون زبان آموزان دوره های زبان انگلیسی رو با اساتید حرفه ای، از طریق ارتباط زنده ویدیویی و به صورت خصوصی فرا می گیرند.

پشتیبانی آنلاین و تمام وقت، نظارت مستقیم و ارایه خدمات با استاندارد های بالا به فراگیران، این کار را برای 24Talk ممکن می کنه.                                 

ممنون از اعتماد و حسن انتخابتون.

مدیریت 24Talk

اساتید

اساتید ویترین آموزشگاه یا به نوعی رکن اصلی ما هستند ،آدمای باحال و پر انرزی که تو کار خودشون از بهترینان

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی 24Talk برای انجام و پیگیری کار های شما تشکیل شده، خدمت ازماست.

تیم آموزش

کنترل و ارزیابی مباحث آموزشی کار تیم آموزشه ،این تیم سعی میکنه مباحث آموزشی رو به روز رسانی کنه، همه چی تحت نظره.

مدیریت

مجموعه 24Talk،بر مبنای کار گروهی بنا شده، مدیریت سعی میکنه که همه اجزا کنار هم درست و دقیق قرار بگیرن تا کار تیمی به بهترین نحو انجام بشه .

بیانیه ماموریت 24Talk

کار 24Tslk لذت بخش کردن آموزش زبان انگلیسی وتسهیل و تسریع یادگیری برای زبان آموزانه. اکنون آموزش زبان از هر نقطه ای در دسترس شماست، پس دیگه بهونه ای برای تنبلی ندارید.

هدف اصلی مجموعه 24Talk استفاده بهینه از تکنولوژی روز برای ارائه آموزش با بالاترین کیفیت به راحت ترین شیوه ممکنه. ایده اصلی پروژه بزرگ 24Talk اینه که هر شخص علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی این امکان رو داشته باشه که در زمان و مکان دلخواه خودش و با صرف کمترین هزینه بتونه به مجرب ترین اساتید این حوزه دسترسی داشته باشه.

کلاس های 24Talk از همه نظر متعلق به شما زبان آموزان عزیز هستند. به این معنی که تو همه موارد از قبیل روز، ساعت و محل برگزاری و حتی انتخاب استاد این شما هستین که تصمیم نهایی رو میگیرین.

 

ارزشهای بنیادین

- مشتری مداری            - مسولیت پذیری          - صداقت و شفافیت          - خلاقیت و نوآوری

- یادگیری ویاددهی       - ارزشهای اخلاقی        - کار گروهی 

 

چشم انداز 

تبدیل شدن به گسترده ترین مرجع آموزش زبان در کشور