زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

دوره های آنلاین آموزشگاه زبان ۲۴Talk تمامی مزایای کلاس های حضوری را دارا می باشند. این مزایا شامل استفاده از کتب معتبر آموزشی و دسترسی مستقیم به استاد به تعداد دفعات دلخواه در طول هفته و آموزش کاملا مبتنی بر مکالمه می باشد. علاوه بر این موارد، کلاس های ۲۴Talk  دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز هستند، از قبیل امکان دسترسی به کلاس از هر مکانی تنها با اتصال به اینترنت، امکان انتخاب استاد دلخواه بر اساس رتبه بندی های موجود، امکان ارتباط غیر هم زمان با استاد در خارج از تایم کلاس برای تحویل و بررسی تکالیف، سرعت یادگیری بیشتر به دلیل استفاده از متد آموزشی جدید و عدم فرسایشی بودن فرآیند آموزش.

همه چیز درباره نحوه برگزاری کلاس ها در آموزشگاه زبان ۲۴Talk

آموزشگاه آنلاین زبان ۲۴Talk اولین آموزشگاه زبان آنلاین که با هدف لذت بخش کردن آموزش زبان و تسهیل و تسریع فرایند یادگیری برای زبان آموزان تاسیس شده است.

آموزشگاه زبان 24talk

روش تدریس در آموزشگاه زبان ۲۴Talk مبتنی بر مکالمه می باشد به این صورت که با تاکید بر مهارت های گفتاری و شنیداری، همزمان سایر مهارت های زبانی نیز تقویت می شوند. زبان آموزان گرامی پس از انجام تعیین سطح توسط کارشناس آموزشی مرکز، می توانند کتاب و کلاس مناسب را مطابق با نیازهای زبانی خود انتخاب نموده و اقدام به شرکت در کلاس کنند. سطوح ارائه شده در سیستم ۲۴Talk کاملا منطبق با معیارها و استاندردهای جهانی و چارت CEFR هستند که به زبان آموز این امکان را می دهد تا در هر مرحله از آموزش به خوبی توانایی های زبانی خود را بشناسد.

هر ترم آموزشی در سیستم 24Talk، شامل دوازده (۱۲) جلسه کلاس خصوصی پنجاه (۵۰) دقیقه ای هست. شما برای استفاده از این تعداد جلسات، صرف نظر از سطحتون، تنها مبلغ ۳۰۰ هزار تومان (برای هر ترم نه هر ماه) هزینه می کنید. یک حساب سرانگشتی ساده نشون میده که این مبلغ، در مقایسه با کلاس های خصوصی و حضوری، خیلی مقرون به صرفه هست. خصوصا اینکه، علاوه بر خصوصی بودن کلاس ها، میزان قابل توجهی در هزینه و زمان رفت و آمدتون صرفه جویی میشه.

حتما این پست را بخوانید   دوره های زبان در آموزشگاه آنلاین 24talk

هر سوالی دارید، با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید و همچنین خودتون کیفیت کار ما رو با شرکت در جلسه تعیین سطح و کلاس رایگان ببینید.