زمان تقریبی مطالعه: ۶ دقیقه

آموزشگاه ۲۴talk با توجه به نیاز های مختلف زبان آموزان دوره های متنوعی رو ارایه میده. دوره هایی که توسط ۲۴Talk ارائه می شوند شامل دوره آموزش زبان عمومی (دربرگیرنده همه مهارت های زبانی)، دوره های صرفا مکالمه و همچنین دوره کار و تجارت می شود. منابع مورد استفاده برای کلاس ها شامل کتاب های دارای استاندارد بین المللی خواهد بود که نیاز انواع زبان آموزان را مرتفع خواهد ساخت. 

مزیت دوره های ۲۴talk

دوره های ۲۴Talk طوری طراحی شده اند که، نه تنها ویژگی های کلاس های حضوری رو در بر میگیرن، مزایای بیشماری رو هم در اختیار زبان آموزان گرامی قرار میدن از جمله:

  • آموزش مفیدتر
  • انتقال نظر استاد به شما بطورمستقیم
  • پاسخگویی آنلاین به تمامی سوالات شما
  • رفع کاستی های کلاس حضوری
  • نظارت فردی و شخصی بر یادگیری شما
  • بهره گیری ازفناوری های آموزشی روز دنیا
  • بهره گیری از انواع تمرینات برای هر چهار توانایی زبان و همچنین برتری چشم گیر نسبت به کلاس های حضوری و دوره های مجازی فعلی
  • بهره گیری از انواع تمرینات برای هر چهار توانایی زبان و همچنین برتری چشم گیر نسبت به کلاس های حضوری و دوره های مجازی فعلی

برای دونستن جزییات هریک از دوره ها، به بخش اطلاعات بیشتر دوره مورد نظر مراجعه کنید.

دوره های 24Talk

دوره مکالمه بزرگسال(Adults)

در این دوره با استفاده از سری کتاب های (English File (3rd edition زبان انگلیسی، با روش های جدید به بزرگسالان آموزش خواهد داد.

طراحی این دوره به صورتیه که برطرف کننده نیازهای زبان آموزان در زندگی روزمره شان باشه و از سطح Beginner تا Advanced را پوشش میده.

مخاطب دوره: تمامی افراد بالای ۱۸ سال هستن که سعی دارن مهارت های عمومی زبان رو با نگاه ویژه به مبحث مکالمه تقویت کنن.

این دوره به دلیل عمومیت مباحث برای همه افراد، دانشجویان، کارمندان، شاغلان، زنان خانه دار و… در حوزه های مختلف کاربردیه.

حتما این پست را بخوانید   آموزشگاه زبان 24Talk

زبان آموزان پس ازشرکت در این دوره ها، می تونن در هر یک از آزمون های دانشگاه کمبریج اعم از KET،PET ،FCE  ،CAE ،CPE  و نیز در آزمون IELTS شرکت کنن و مدارک بین المللی این دانشگاه رو بگیرن.

دوره های 24Talk

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه مناسب افرادی می باشد که قصد دارند در کوتاه مدت توانایی انجام مکالمات رایج روزمره را در سطح قابل قبولی بدست آورند. ویژگی خاص این دوره آن است که صرفا مبتنی بر مکالمه می باشد و زبان آموز در طول فرآیند یادگیری بطور مستقیم با مبحث گرامر درگیر نخواهد شد.

کتاب مورد استفاده: 

برای آموزش و یادگیری این دوره از سری کتاب های Person to Person نوشته Jack C. Rechards استفاده می شود که در قالب سه جلد ارائه شده است. این کتاب براساس نیازهای روزمره جمع آوری شده است.

مخاطب دوره: 

این دوره بویژه مناسب آن دسته از زبان آموزانی می باشد که قبلا در دوره های زبان عمومی موسسات شرکت نموده ولی نتیجه مورد نظر خود را کسب نکرده اند. همچنین، افرادی که قصد دارند در کوتاه مدت توانایی مکالمه زبان انگلیسی در شرایطی مانند سفر را کسب کنند قادر خواهند بود از این دوره بهره مناسبی ببرند. دسته دیگری که می توانند از دوره صرفا مکالمه استفاده ببرند افرادی هستند که بدلیل مشغله های زیاد فردی یا شغلی، احساس می کنند تمرکز لازم برای دست و پنجه نرم کردن با همه مهارت ها و اجزای زبان بخصوص گرامر را ندارند.

دوره های 24Talk

سطوح پوشش داده شده: 

دوره صرفا مکالمه شامل سه سطح Elementary ،Beginner و Pre-Intermediate می باشد. هر یک از سطوح این مجموعه شامل ۱۲ درس می باشد که به موضوعات روزمره و ارتباطات اجتماعی پرداخته است. بدیهیست برای رسیدن به سطح پیشرفته زبان انگلیسی، زبان آموزان گرامی لازم است در همه مهارت های زبانی تسلط کافی پیدا کنند.

اهداف و چشم انداز: 

دوره صرفا مکالمه در حال حاضر در سه سطح ارائه شده و با تمرکز روی نیازمندی‌های مکالمه زبان انگلیسی برای فعالیت‌های روزانه همانند خرید، سفارش در رستوران، و تنظیم یک ملاقات با یک دوست، مورد استفاده بسیاری از زبان‌آموزان قرار می‌گیرد. درس‌های این کتاب براساس مکالمات واقعی ایجاد شده و با ارائه بخش‌هایی به منظور شنیدن و فهم زبان، به تثبیت و تسریع یادگیری زبان انگلیسی کمک نموده‌اند. این کتاب با ساختار آموزشی مناسب خود موردد توجه بسیاری از افراد برای آموزش زبان قرار گرفته است. با گذراندن دروس این دوره زبان آموز قادر خواهد بود در برقراری ارتباطات اجتماعی و بیان مکالمات روزمره مهارت بیشتری کسب نماید.